Multifunctionele sensorontwikkelingstools

Resultaten: 990
Selecteren Afbeelding Onderdeelnummer Fabrikant Omschrijving Gegevensblad Beschikbaarheid Prijsbepaling (EUR) De resultaten in de tabel met eenheidsprijs filteren op basis van uw hoeveelheid. Hvh. RoHS Product Type Hulpmiddel is alleen voor de evaluatie van Werkvoedingsspanning Kwalificatie Verpakken
Particle Multifunctionele sensorontwikkelingstools Air Quality Monitoring Kit Powered by Wi-Fi Niet in voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1


Particle Multifunctionele sensorontwikkelingstools Smart Water Leak Detection Kit
Adafruit Multifunctionele sensorontwikkelingstools Sensor Add-on Board for Sony Spresense EVK-701 Niet in voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1

STMicroelectronics Multifunctionele sensorontwikkelingstools LSM6DSRX adapter board for a standard DIL24 socket Niet in voorraad levertijd 52 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Adapter Boards LSM6DSRX Bulk
Xsens Multifunctionele sensorontwikkelingstools Inertial Motion Box Niet in voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
Test Kits Xsens Inertial Motion Box
Xsens Multifunctionele sensorontwikkelingstools MTI-G-710-2A8G4-DK - MTi-G-710 Development Kit Niet in voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1

Development Kits MTI-G-710-2A8G4 4.5 V to 34 V
Amphenol Advanced Sensors Multifunctionele sensorontwikkelingstools Air Qty Eval Board Base,CO2,RH,T,Dust Niet in voorraad
Min.: 5
Veelv.: 5

Evaluation Kits Air Quality, Humidity, Temperature Sensor SM-PWM-01C, T6713-6H, T9603-3-D-1 5 V Bulk
Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools 6 DOF Prec IMU, 8g (125 DPS DNR) Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Bulk
Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools 6 DOF Prec IMU, 8g (2000 DPS DNR) Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Bulk
Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools 6 DOF Prec IMU, 40g (125 DPS DNR) Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Bulk
Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools 6 DOF Prec IMU, 40g (2000 DPS DNR) Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Bulk


Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools evaluation board i.c. Levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Evaluation Boards Capacitive, Humidity, Temperature Sensor AD7746HDZ Bulk
Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools ADcmXL1021-1 Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Bulk
Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools Toxic Gas Sensor. PMOD Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Circuit Evaluation Board 3 V Bulk

Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools CN0393 Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Evaluation Boards Gas Sensor COH-A2 6 V Bulk
Analog Devices Multifunctionele sensorontwikkelingstools CN0393 Levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Evaluation Boards pH, Soil Moisture, Temperature Sensor EC5, VH400 7 V to 12 V Bulk
Parallax Multifunctionele sensorontwikkelingstools BME680 Environmental Sensor N/A
Min.: 1
Veelv.: 1
Reference Design Boards Environmental Sensor BME680 3.3 V to 5 V

Analog Devices / Maxim Integrated Multifunctionele sensorontwikkelingstools Smart Force Sensor Niet in voorraad levertijd 14 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Reference Design Boards Smart Force Sensor MAX11254 5 V Bulk
Wurth Elektronik Multifunctionele sensorontwikkelingstools WSEN-Eval Board 0-100%/-40 to 120C
Niet in voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1

Evaluation Boards Humidity Sensor 2525020210001 Bulk
Wurth Elektronik Multifunctionele sensorontwikkelingstools Serial RS232/RS485 to UART Bridge FeatherWing Niet in voorraad levertijd 19 weken
Min.: 1
Veelv.: 1

Development Boards RS232/RS485/RS422 to UART Bulk
Seeed Studio Multifunctionele sensorontwikkelingstools Grove - Gas Sensor(MQ3)
N/A
Min.: 1
Veelv.: 1

Gas Sensor (MQ3) MiCS-6814 5 V Bulk
Seeed Studio Multifunctionele sensorontwikkelingstools Grove - Gas Sensor(MQ9) N/A
Min.: 1
Veelv.: 1

Gas Sensor (MQ9) MiCS-6814 5 V Bulk
CCS Multifunctionele sensorontwikkelingstools Sensors Explorer Kit w/ book
Niet in voorraad
Min.: 1
Veelv.: 1
Development Kits Multiple Function Sensor

UDOO Multifunctionele sensorontwikkelingstools Barometric/Altimeter Temp Sensor Kit Niet in voorraad
Min.: 100
Veelv.: 100

Add-On Modules Altitude, Barometer, Temperature Sensor MPL3115
Arduino Multifunctionele sensorontwikkelingstools MKR IoT Carrier Rev2 Niet in voorraad
Min.: 272
Veelv.: 8

Carrier Boards APDS-9660, BME688